Прописка в Україні: Законно.Офіціально. Надійно.
Прописка на протязі дня

Наши телефоны:

Які права дає прописка в приватизованій квартирі?



Зазвичай питання прописки має безліч нюансів, і його складність залежить від величезної кількості чинників. Досить складним є отримати прописку саме в приватизованій квартирі.

Тут все неоднозначно, адже з часів СРСР вважалося, що якщо ви прописуєте когось в квартирі, то цю людину потім буде неможливо звідти виписати. Більш того, коли справа йде про подружжя, все чомусь вважають, що власність на території, якій прописаний один з подружжя дає йому право претендувати на її половину в разі розлучення. Однак, все не так просто. Якщо квартира або будинок приватизовані на одну людину, то незалежно від прописаних осіб, ця житлоплоща залишається йому. Прописані люди не мають ніяких прав на квартиру, крім права проживання.

Це право проживання і створює деякі незручності власникам. Справа в тому, що не можна просто так без причини або з особистої неприязні, виписати людину з квартири або будинку. Таким чином, прописка у Львові не дає права власності, однак особа може на законодавчому рівні жити на житлоплощі незалежно від інших факторів. Погіршує ситуацію також і можливість прописки дитини кожного з мешканців без попередження. В інших випадках прописані мешканці не мають навіть права голосу при прописку інших осіб. Більш того, при передачі права власності іншого хазяїна (продаж або подарунок) за всіма прописаними жителями зберегтися право перебування на території житлоплощі.

Уявіть ситуацію, при якій ви купуєте житло, з якого виписуються всі власники, проте залишаються прописані особи. На законодавчому рівні, ви не можете їх виселити.
Прописка може бути двох типів:

Безпосередній процес прописки також є непростим, адже вам потрібно не тільки письмове згоду всіх власників житлоплощі, але і їх особиста присутність при реєстрації особи. Крім цього, також потрібно зібрати пакет документів і не один раз сходити в паспортний стіл.

Якщо ви всерйоз вирішили прописатися або прописати кого-то в квартирі, ви повинні бути готові зіткнутися з низкою проблем. Саме такі проблеми затягують процес реєстрації на
непозначеному термін.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
traffic ticket lawyer mississauga