Прописка в Україні: Законно.Офіціально. Надійно.
Прописка на протязі дня

Наши телефоны:

Як прописатися іноземцю в Україні?

прописка в украине для иностранца


Якщо іноземець всерйоз вирішив переїхати в Україну, він повинен бути готовий до того, що цей
процес займе чимало часу і зусиль. Для початку потрібно отримати візу (робочу, навчальну, туристичну і т.д.), потім вид на проживання (постійний або тимчасовий) і на завершення прописку (постійну або тимчасову). Прописка в Вінниці, в порівнянні з іншими етапами переїзду іммігранта є найпростішим етапом, однак вона теж сповнена своїх нюансів.

Згідно із законодавством України, якщо іноземець планує перебувати на території Україна більше 30 днів, він повинен отримати постійний або тимчасовий вид на проживання. Також протягом 10 днів з моменту прибуття в країну, іноземець повинен в обов’язковому порядку зареєструвати своє місце проживання. Про це коштувати подбати заздалегідь, щоб вас не чекали проблеми у вигляді адміністративних штрафів вже на останньому етапі переїзду.

Прописка (або реєстрація) – це документ, що дозволяє особі проживати на певній житлоплощі (не плутати з правом власності). Іноземець може отримати одну з наступних прописок:

Тимчасова реєстрація виглядає, як окремий документ, в якому прописані всі нюанси,твключаючи термін дійсності. Відмітка ж про постійну реєстрацію ставиться в паспорті на відповідній сторінці.

Для того, щоб отримати прописку, іноземець повинен звернутися в паспортний стіл зіснаступним пакетом документів:

  1. Заява (видається і заповнюється в паспортному столі);
  2. паспорт;
  3. Ідентифікаційний номер;
  4. Відмітка про візу;
  5. Чек про оплату державного мита;
  6. Військовий квиток (чоловікам призовного віку);
  7. Угода власника житлоплощі.

Крім заяви власника, також знадобитися його особиста присутність при реєстрації. Якщо в квартирі або будинку кілька співвласників, потрібно письмовий дозвіл від кожного, а також їх присутність при отриманні особою прописки.

Таким чином, якщо у вас немає родичів або знайомих, які могли б надати вам прописку на своїй житлоплощі, краще обзавестися хоча б тимчасовою пропискою в квартирі або будинку з мінімальною кількістю власників. Це надасть вам мінімум дискомфорту і забезпечить законність перебування в країні.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
traffic ticket lawyer mississauga