Прописка в Україні: Законно.Офіціально. Надійно.
Прописка на протязі дня

Наши телефоны:

Відмінність тимчасової прописки від постійної

прописка


Для іноземців, які мріють іммігрувати в іншу країну, ребром стає питання отримання посвідки на проживання, а також прописки. Дозвіл на проживання може бути двох типів:

Вам обов’язково потрібно отримати посвідку на проживання, якщо ви плануєте затриматися в Україні більш, ніж на 30 календарних днів. Після отримання посвідки на проживання перед вами постане питання прописки (або реєстрації), так як згідно із Законом України, кожен іммігрант зобов’язаний зареєструвати нове місце проживання протягом 10 днів з моменту прибуття в країну. Теж саме стосується і тих, хто переїхав з одного горда України в інший. Всі повнолітні громадяни повинні реєструвати своє місце проживання при переїздах.

Прописка – це документ, який закріплює людини за певним місцем проживання. Реєстрація потрібна для обліку кількості населення, а також вона дозволяє користуватися державними привілеями та правами на рівні з громадянами цієї країни. Прописка в Харкові також, як і вид на проживання, буває двох видів:

Кожен з цих видів відрізняється не тільки тривалістю. Само собою, тимчасова прописка
видається на встановлений термін, а постійна – назавжди. При тимчасову прописку комунальні платежі не збільшуються, на відміну від постійної. Припиняється тимчасова прописка по закінченню її терміну, а постійна тільки за бажанням особи або ж через суд. Самим видимим відмінністю цих видів реєстрації є їх фізична форма. Відмітка про постійну реєстрацію ставиться в паспорті на певній сторінці, тимчасова ж прописка видається окремим свідченням, в якому зазначено термін її дії. Ви також можете продовжити прописку по закінченню її терміну дії.

Тимчасова реєстрація не дає таких привілеїв, як постійна прописка, а саме:

При всіх цих перевагах важливо пам’ятати, що власник постійної прописки не має права
власності, яке дозволило б йому повністю вирішувати долю даного місця проживання.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
traffic ticket lawyer mississauga