Прописка в Україні: Законно.Офіціально. Надійно.
Прописка на протязі дня

Наши телефоны:

Посвідка на проживання в Україні

Посвідка на проживання – це документ, який дає право іноземця або особи без громадянства на тимчасове або ж постійне проживання на території України, на певних підставах відповідно до українського законодавства.

Іноземець та особа без громадянства відповідно до Чинним законодавством України може в’їхати на територію України і знаходиться без будь-яких дозвільних документів протягом 90 календарних днів, при цьому закон також передбачає можливість безкоштовного продовження ще на 90 днів за наявності поважної причини (навчання, лікування , робота і т.п.), в загальній сумі іноземець або особа без громадянства може перебувати на території країни НЕ більше 180 днів в році. Для законного перебування на території України потрібно Отримати дозвіл на проживання і в залежності від того, на термін і в яких цілях Вам потрібно продовження існує 2 види ВНЖ: Тимчасовий і постійний.

Ви НЕ громадянин України, але часто буваєте тут? У вас часто виникає необхідність перебувати на території України в течение тривалого часу? Ви стикалися c проблемами при працевлаштуванні в нашій країні? Ми пропонуємо вам відмінне рішення. Оформіть Вид на проживання в Україні та перебування в нашій країні буде безтурботним і приємним.

Можливості, які відкриває оформлення ВНЖ в Україні

Вид на проживання – це документ, Який Не тільки дозволяє легально перебуває в Україні, а й гарантує забезпечення громадянських прав іноземця. Вони, згідно Закону “Про імміграцію”, прирівнюються до прав громадян (крім тих випадків, які прямо передбачені законодавством).

Основні з них:

Як оформити постійну посвідку на проживання?

Отже, у нас виникає безліч питань: з чого ж почати оформлення ВНЖ, які довідки знадобляться, чи надовго це затягнеться і т.д. На перший погляд все цей процес може здатися лякає і складним, але якщо педантично підійти до підготовки пакета документів і уважно ознайомиться з етапами оформлення, то ви зрозумієте, що це стандартна процедура. Далі ми розглянемо основні положення отримання постійного виду на проживання в Україні.

У Законі України «Про правовий статус іноземців» встановлено, що іноземці можуть оформити постійний ВНЖ при наявності дозволу на імміграцію в Україну.

Дозвіл на імміграція – це рішення уповноважених центральних органів виконавчої влади з питань імміграції, які дають право іноземцям та особам без громадянства іммігрувати. Даний документ надається в рамках квоти на імміграція або поза квотою для певних категорій іноземців.

Список основних документів

Список основного і додаткового пакетів документів і вимоги до них досить об’ємний і з безліччю нюансів.

Ми наведемо перелік базових вимог:

Додатковий список документів формується в залежності від підстав.

Як отримати тимчасову посвідку на проживання в Україні

Право на отримання тимчасового дозволу на проживання маю іноземці та особи без громадянства, які прибули в Україну на наступних підставах:

Порядок оформлення

Розглянемо потрібні документи для оформлення тимчасової посвідки на проживання. Існує основний і додатковий пакети документів, які подаються для оформлення тимчасового ВНЖ. Українським законодавством передбачено такий перелік основних документів.

Заява встановленого зразка.

Додатковий список документів залежить від підстав для оформлення тимчасової посвідки на проживання.

Наша компанія гарантує:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 3,17 из 5)
Loading...
traffic ticket lawyer mississauga
ślub na ukrainie