Прописка в Україні: Законно.Офіціально. Надійно.
Прописка на протязі дня

Наши телефоны:

Прописка в Запоріжжі

Реєстрація місця проживання в Запоріжжі швидко, Шевченківський район, можлива прописка дітей, жителів Донбасу, іноземців, терміном від 6 місяців до 5 років. Телефонуйте:

067-479-12-20
Як свідчить частина давнього прислів’я: «Ти з папірцем людина». Це правда, адже маючи певні документи (паспорт, ідентифікаційний номер, прописку) ти можеш розраховувати на силу-силенну привілеїв, які тобі в першу чергу надасть держава. Прописка не менш важлива, ніж будь-який інший документ.

Як прописатися в Запоріжжі?

Отримати прописку – це означає мати законне право проживати в певній квартирі або ж будинку. Прописку, також називають реєстрацією за місцем проживання, і вона швидше є формальністю, ніж необхідністю в наш час. Маючи прописку, наприклад, набагато легше вирішувати побутові та соціальні проблеми різного роду. Разом з нею ви отримуєте не тільки штамп в паспорті, а й муніципальні права, які мають всі мешканці Запоріжжя.

Тимчасова прописка в Запоріжжі

Тимчасова прописка – це документ, який оформляється переважно іноземними громадянами, які мають намір перебувати на території України більше, ніж 90 днів. Реєстрація місця проживання є обов’язковою і після його видачі іноземець повинен протягом 10 днів зареєструвати своє місце проживання. Обидва цих правила передбачені законодавством України та при невиконанні їх умов вводяться штрафні санкції.

Документи для отримання прописки в Запоріжжі

Щоб отримати прописку в Запоріжжі вам потрібно подати певний пакет документів, який є фіксованим для всіх:

  1. Заяву, написану від особи, яка бажає отримати прописку;
  2. паспорт;
    Документ від імені власника житлоплощі, в яку ви маєте намір вселитися;
  3. Чек про оплату мита;
  4. Копія талона про зняття попередньої реєстрації (2 примірника).

Законодавство України забороняє вимагати будь-які інші документи у громадян, крім перерахованих вище (наприклад, довідки про заборгованість або про склад сім’ї). Пам’ятайте, що для того, щоб зареєструватися за новим місцем проживання, потрібно для початку зняти реєстрацію з попереднього місця. Ця процедура також передбачає певний пакет документів (він менше, ніж для отримання) і проводиться в середньому протягом тижня.

Також, якщо ви вже півроку або більше проживаєте не за місцем прописки, вам обов’язково потрібно зареєструватися за місцем проживання на поточний момент часу.

Купити прописку в Запоріжжі, ціна

На законодавчому рівні будь-який житель України або ж іноземець може оформити прописку в Запоріжжі.
Прописка в Запоріжжі буде вам потрібна в таких ситуаціях:

Зараз можна легко купити прописку в Запоріжжі і ціни залежать тільки від терміну:

Таким чином кожен може дозволити собі мати прописку в Запоріжжі. Такі реєстрації проходять при обов’язковій присутності власників житлоплощі, хоча б одного прописаного по цьому місцю і особи, яка бажає отримати прописку. Процес отримання прописки в Запоріжжі не відноситься до складних процедур і не займає багато часу, але після нього ви точно отримаєте більше переваг, ніж мали без реєстрації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (20 оценок, среднее: 3,15 из 5)
Loading...
traffic ticket lawyer mississauga
ślub na ukrainie