Прописка в Україні: Законно.Офіціально. Надійно.
Прописка на протязі дня

Наши телефоны:

Прописка в Чернігові

Прописка в Чернігові доступна:
6 місяців
12 місяців
Постійна
Як свідчить частина давнього прислів’я: «Ти з папірцем людина». Це правда, адже маючи певні документи (паспорт, ідентифікаційний номер, прописку) ти можеш розраховувати на силу-силенну привілеїв, які тобі в першу чергу надасть держава. Прописка не менш важлива, ніж будь-який інший документ.

Як прописатися в Чернігові?

Отримати прописку – це означає мати законне право проживати в певній квартирі або ж будинку. Прописку, також називають реєстрацією за місцем проживання, і вона швидше є формальністю, ніж необхідністю в наш час. Маючи прописку, наприклад, набагато легше вирішувати побутові та соціальні проблеми різного роду. Разом з нею ви отримуєте не тільки штамп в паспорті, а й муніципальні права, які мають всі жителі Чернігова.

Тимчасова прописка в Чернігові

Тимчасова прописка – це документ, який оформляється переважно іноземними громадянами, які мають намір перебувати на території України більше, ніж 90 днів. Тимчасова реєстрація місця проживання є обов’язковою і після його видачі іноземець повинен протягом 10 днів зареєструвати своє місце проживання. Обидва цих правила передбачені законодавством України та при невиконанні їх умов вводяться штрафні санкції.

Документи для отримання прописки в Чернігові

Щоб отримати прописку в Чернігові вам потрібно подати певний пакет документів, який є фіксованим для всіх:

Законодавство України забороняє вимагати будь-які інші документи у громадян, крім перерахованих вище (наприклад, довідки про заборгованість або про склад сім’ї). Пам’ятайте, що для того, щоб зареєструватися за новим місцем проживання, потрібно для початку зняти реєстрацію з попереднього місця. Ця процедура також передбачає певний пакет документів (він менше, ніж для отримання) і проводиться в середньому протягом тижня.
Також, якщо ви вже півроку або більше проживаєте не за місцем прописки, вам обов’язково потрібно зареєструватися за місцем проживання на поточний момент часу.

Купити прописку в Чернігові, ціна

На законодавчому рівні будь-який житель України або ж іноземець може оформити прописку в Чернігові.
Прописка в Чернігові буде вам потрібна в таких ситуаціях:

Зараз можна легко купити прописку в Чернігові і ціни залежать тільки від терміну:

Таким чином кожен може дозволити собі мати прописку в Чернігові. Такі реєстрації місця проживання проходять при обов’язковій присутності власників житлоплощі, хоча б одного прописаного по цьому місцю і особи, яка бажає отримати прописку. Процес отримання прописки в Чернігові не відноситься до складних процедур і не займає багато часу, але після нього ви точно отримаєте більше переваг, ніж мали без реєстрації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Loading...
traffic ticket lawyer mississauga