Прописка в Украине: Законно.Официально. Надежно.
Прописка в течении дня

Наши телефоны:

Шлюб з іноземцем, який був одружений: особливості подачі документів

Шлюб з іноземцем у місті Львів

Юристи з Marriage in Ukraine marriageinukraine.com у сфері сімейних відносин зазначають, що подання документів для укладання шлюбу з іноземцем, який раніше був одружений, має ряд особливостей. Звичайно, громадянин іншої держави повинен надати свій паспорт і документ, що підтверджує легальність його перебування на території нашої держави (ці папери мають бути перекладені українською та правильно легалізовані), однак цього не достатньо. Наречений або наречена, що раніше перебували у шлюбі, повинні також мати один з документів, які свідчать про його розторгнення, а саме:

  1. Власне свідоцтво про факт розторгнення шлюбу.
  2. Рішення суду про розлучення пари, яке вже набрало законної сили на момент укладання нового.
  3. Рішення суду про те, що шлюб визнано недійсним. Ця ухвала також має набути повної чинності на момент одруження. Підстави для такого визнання можуть бути різні, й вони чітко регламентовані законом. Наприклад, особу, що перебуває у шлюбі визнано недієздатною або особа приховала свою тяжку хворобу, або шлюб має ознаки фіктивності чи був укладений без вільної згоди одного з подружжя тощо.
  4. Висновок органу державної служби реєстрації актів цивільного стану, що запис про шлюб, який втратив дійсність, анульовано.
  5. Свідоцтво про смерть колишнього чоловіка або дружини.

Відповідний документ має бути перекладений українською мовою і легалізований, тобто завірений нотаріально. Підготувати папери для реєстрації шлюбу можна самостійно, однак краще звернутись по правову допомогу, особливо, якщо ви плануєте одружитись швидко і не витрачати на це багато сил.

Marriage in Ukraine не тільки забезпечить вам повний юридичний супровід й готовність свідоцтва про шлюб за 2-3 дні, але й перекладе всі документи нареченого-іноземця українською мовою. Доступні за вартістю послуги цього юридичного посередника включають навіть трансфер з аеропорту або вокзалу. Тож, шлюб з іноземцем Львів ще ніколи не був настільки зручним, як зараз.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
traffic ticket lawyer mississauga
ślub na ukrainie